Ako na to?

Objednávka

Vašu objednávku je možné vytvoriť cez stránku www.choco-fruit.sk, t.č.: +421 948 275 259, e-mail: info@choco-fruit.sk alebo cez naše sociálne siete (Facebook, Instagram).

!! POZOR !!

Vašu objednávku odporúčame vyhotoviť 3 dni vopred požadovaného dňa doručenia čím Vám vieme zaručiť spracovanie Vašej objednávky.

Doprava pre vybrané okresy Západného Slovenska:

Objednávky prijaté v pracovné dni do 15:00 hod. budú vyhotovené do druhého dňa.

Objednávky prijaté po 15:00 hod. nebudú vyhotovené do 24 hodín od prijatia. Keďže sa jedná o tovar robený na zákazku objednávku je potrebné vytvoriť najmenej jeden deň vopred.

Doprava pre celé Slovensko (je možné zasielať iba ovocné bonboniéry):

Objednávku je potrebné vytvoriť 3 dni vopred požadovaného dňa dodania. Objednávky prijaté menej ako 3 dni nemusia byť dodané v požadovaný deň doručenia. Doručenie je možné v každý pracovný týždeň od utorok – piatok. Sobota, nedeľa a pondelok sa objednávky nedoručujú.

Rozvoz poskytujeme v rámci Západného Slovenska vybraných okresov v časoch od 7:00 do 20:00. V rámci celého Slovenska zasielame kuriérskou spoločnosťou iba ovocné bonboniéry.
O čase dodania Vás budeme telefonicky kontaktovať po vytvorení objednávky. Pri externej kuriérskej spoločnosti ( v rámci celého Slovenska ) vám nevieme stanoviť presný čas dodania kuriéra. O doručení Vás bude informovať externý kuriér.

Niektoré druhy použitého ovocia a taktiež tvar kytice sa môžu líšiť od produktových fotografií z ponuky  podľa dostupnosti ovocia (veľkosť jahôd a pod.).
V prípade záujmu o iný vlastný typ kytice sme schopní vyrobiť Vám ju podľa Vašich predstáv. Taktiež kytice z našej ponuky Vám vieme doplniť upraviť podľa Vašich predstáv. Cena sa odvíja od veľkosti a použitého ovocia. Cenová ponuka Vám bude vypracovaná po uvedení Vašej požiadavky.
Pretože Vaša spokojnosť je zároveň našou spokojnosťou!

ChocoFruit.

Neviete si s niečim poradiť? Neváhajte nás kontaktovať, radí Vám pomôžeme.

Doprava a platba

Doprava

Vašu objednávku Vám radi doručíme priamo do Vašich rúk alebo do rúk obdarovaného.
Rozvoz poskytujeme v rámci Západného Slovenska (MA, BA, PK, SC, TT, DS) od 7:00 do 20:00.
V rámci celého Slovenska je možné zasielať iba ovocné bonboniéry externou kuriérskou spoločnosťou. Vašu objednávku si môžete taktiež
prevziať osobne na adrese: ChocoFruit – Marianka, Lesná 8, 90033.

Cenník:

Osobný odber – 0 €

Stupava, Borinka, Marianka, Záhorská Bystrica – 0 €

Okres BA a MA – 4 €

Okres PK a SC – 8 €

Okres TT – SE – DS – SI – 18 €

Kuriér pre celé Slovensko  – 9,99 € – platí iba pre ovocné bonboniéry
– treba dbať na fakt že čas kedy Vám externá kuriérska spoločnosť doručí Vašu objednávku nevieme zohľadniť.

Prevzatie objednávky
Po príjazde na uvedenú adresu sa kuriér s Vami telefonicky spojí. V prípade nespojenia sa s prijímateľom spoločnosť nie je povinná opätovne doručiť objednávku kde v prípade neprevzatia objednávky
znáša kupujúci všetky náležitosti uvedené v obchodných podmienkach.

PLATBA

Platbu je možné vykonať v hotovosti pri prevzatí objednávky (dobierka – osobne/kuriér) alebo
platbou na účet. Bankové údaje nájdete v kontaktoch.
Objednávka sa považuje za uhradenú až po prijatí platby na účet predajcu. 

Označenie veľkosti ovocných kytíc / hmotnosť ovocia

XS   (cca 0,5 kg ovocia)* – od 15 €

S   (cca 1-1,5 kg ovocia)* – od 17 €

M   (cca 2-2,5 kg ovocia)* – od 25 €

L   (cca 3-3,5 kg ovocia)*  – od 35 €

XL   (cca 4-4,5 kg ovocia)*  – od 50 €

XXL   (cca 5-6 kg ovocia)* – od 65 €

*Jedná sa o orientačné údaje.

UPOZORNENIA:

Tvar a ojedinele farba nádoby sa môže líšiť podľa dostupnosti. Ak si vyslovene želáte konkrétnu farbu, dajte nám to vedieť pri objednávke, telefonicky alebo e-mailovo, pokúsime sa Vám vyhovieť.

Niektoré druhy použitého ovocia a taktiež tvar kytice sa môžu líšiť od fotografií z ponuky  podľa dostupnosti ovocia (veľkosť jahôd a pod.). Ak si želáte použiť konkrétny druh, prosím, dajte nám to vedieť.
V prípade záujmu o iný vlastný typ kytice sme schopní vyrobiť Vám ju podľa Vašich predstáv. Taktiež kytice z našej ponuky Vám vieme doplniť upraviť podľa Vašich predstáv. Cena sa odvíja od veľkosti a použitého ovocia. Cenová ponuka Vám bude vypracovaná po uvedení Vašej požiadavky.